obchod

Chci koupit housle na vašich stránkách, jak to mám udělat?

V e-shopu si vyberete až 6 nástrojů, které se Vám líbí a rezervujete si je. Jakmile obdržíme Vaši rezervaci, kontaktujeme Vás a domluvíme se, kdy si přijdete nástroje vyzkoušet. Budete-li si chtít některý nástroj koupit, sepíšeme kupní smlouvu a po zaplacení nástroje si jej můžete odnést.
Zjístíte-li do 3 dnů od převzetí nástroje, že Vám přece jen nevyhovuje, můžete jej vrátit a bude-li nástroj v nezměněném stavu, vrátíme Vám kupní cenu v plné výši. 

Jak funguje rezervace nástrojů?

 V e-shopu si můžete nezávazně rezervovat až 6 nástrojů, po odeslání rezervace Vás kontaktujeme a dohodneme se na termínu návštěvy v atelieru, kde si budete rezervované nástroje moci vyzkoušet.

Chci u vás housle prodat. Jak na to?

Máte-li nástroj k prodeji a chcete jej nabídnout prostřednictvím Stradivari.cz, rádi Vám poskytneme odhad jeho ceny, zhodnotíme stav nástroje a navrhneme potřebné opravy.
Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu o obstarání prodeje věci, Váš nástroj uvedeme, je-li třeba, do bezvadného stavu a vystavíme jej v e-shopu na stránkách atelieru Stradivari.cz.
Výše zprostředkovatelské odměny je smluvní a závisí na prodejní ceně.

Proč není u některých nástrojů zveřejněna cena?

Cenu vzácných nástrojů nezveřejňujeme, abychom chránili jejich současné majitele i kupující. Cenu některých nástrojů nezveřejňujeme na přání prodávajícího.