úvod > testy / novinky

články


6. hudební salón

6. hudební salónIvan Švýcarský, mistr houslař, Vás srdečně zve do svého ateliéru Stradivari.cz na 6. hudební salón, tentokrát s podtitulem „Berlínský“. 

Zahraje vám vycházející hvězda hudebního nebe, fenomenální mladý houslista Milan Al-Ashhab v doprovodu Adama Skoumala. 
pozvánka

pozvánka

5. hudební salón - klavírní recitál Mariny Samson

3. hudební salón

3. hudební salón

20. listopadu 2017 se v Galerii KusKovu a houslařském ateliéru Stradivari.cz konal 3. hudební salón s podtitulem Z domoviny, tentokrát pro uzavřenou společnost bankéřek a jejich klientek.

online odhady houslí

online odhady houslí

Velice často dostáváme emaily s obrázky houslí nalezených na půdách, ve skříních, zděděných po dědečkovi, apod. s prosbou o radu, zda má nástroj smysl opravit, prodat nebo schovat v trezoru ČNB jako rezervu na horší časy.
Abychom Vám tyto informace mohli poskytnout komfortně, rychle a efektivně, zavádíme jedinečnou službu - online odhady houslí, viol i violoncell. 

Projekt EMSOC

Projekt EMSOC

Ve dnech 21.-31. července se v Praze koná mezinárodní setkání evropských mediků a lékařů v rámci projektu European Medical Students' Orchestra and Choir

Stradivari.cz podporuje tuto akci zapůjčením hudebních nástrojů.

Přijďte si poslechnout pravé doktorské muzicírování na té nejvyšší úrovni! 

Koncerty:

PRAHA
29. července v 19 h u Sv. Salvátora

BRNO
30. července v 19 h v Besedním domě

Program:

Antonín Dvořák - Symfonie č. 5 a Mše D dur

http://emsocinfo.szimfonikusok.hu/wordpress/ 

2. hudební salón

2. hudební salón

23. ledna 2015 se v Galerii KusKovu a ateliéru Stradivari.cz konal 2. hudební salón s podtitulem Karel Votipka a Večer francouzské hudby.

podvodníci na aukru…

podvodníci na aukru…

… ale jistě i jinde. V posledních letech se v našem atelieru stále častěji objevují k odbornému posouzení nástroje, jež nesou stopy manipulace s jejich původem a stářím.

atelier stradivari.cz

atelier stradivari.cz

Atelier stradivari.cz je místo, kde se Vašim nástrojům dostane kvalitní péče, ať už jde o opravu či servis houslí školních nebo mistrovských, ale i místo, kde se restaurují vzácné historické nástroje.